אודותינו

אנו מאמינים שהדרך להצלחה היא לשמור על שביעות רצון לקוחותינו תוך מתן שירות איכותי ובזמן, ולאורך זמן.

חברת אלמור פיברגלס נוסדה בשנת 1992 ע”י לבנה מור. 
בשנת 1996 נוסדה החברה אחות – אלמור פיברגלס יבוא יצוא 1996 בע”מ 
החברות עוסקות בייבוא ושיווק של חומרי גלם לתעשיית הפיברגלס והחומרים המרוכבים.
בשנת 2007 נמכרה חברת אלמור פיברגלס לחברת אלכסנדרוביץ שהינה חברה בת של קמן אחזקות, חברה ציבורית. בשנת 2011 הוחזרה החברה לידי לבנה מור. 
כחברה החותרת למצוינות, אחת ממטרות החברה היא להטמיע את כל החידושים שיש בתחום - בזמן אמת, וכן להביא לקהל לקוחותיה המסורים מוצרים איכותיים, בעלי תקנים בינלאומיים, תוך מתן שרות יעיל ומהיר, Just-In-Time, לחלק מהמוצרים קיימת הגנת סימון על יד רישום זכויות מסחריות למוצרים שכבר הפכו למותג ושם דבר בתעשייה.

איכות

אלמור פיברגלס מייבאת ומשווקת מוצרים בהתאם לדרישות והתקנים הנדרשים בכל תחום. בין לקוחותינו נמנים ארגונים קפדניים ביותר כמו משרד הבטחון, התעשיה הצבאית תעשיה אוירית, משרדי ממשלה, רשויות מקומיות וכן מיטב יצרני פיברגלס.

מסמכי מעבדה ואישורי תפוגה מלווים כל מוצר שלנו מכניסתו למחסני אלמור ועד להגעתו ללקוח. הפקת לקחים רציפה משמשת כמנוף לשיפור מתמיד.

החברה פועלת תחת תקן ISO 9001 של מכון התקנים
 

שביעות רצון הלקוח

צוות עובדי החברה הינו וותיק, מקצועי ומיומן. יכולותיה הייחודיות של החברה מבדלות אותה ממתחריה, מעניקות ללקוחותיה יתרונות משמעותיים, וממצבות את מעמדה כמובילה בתחום הפיברגלס.
מירב מוצרי הפיברגלס המיוצרים בישראל נעשים מחומרים המיובאים על ידי אלמור פיברגלס. החברה מאמינה כי מצב זה הושג אודות לתמיכה הרצופה בלקוחות והיענות לציפיותיהם.
תועלתם והמלצותיהם של הלקוחות הפכו לכרטיס הביקור של אלמור.

עובדי החברה ולוגיסטיקה

לאלמור מערך הדרכה, יישום ובקרה מתמשכים, ימי עיון, השתתפות בתערוכות וקורסים מתאימים לקידום רמתם של העובדים ולהגברת המודעות לאיכות המוצר ושיפור השירות. 
החברה שהינה בעלת פריסה לוגיסטית ארצית, ממקומת במרכז הארץ, משתרעת על אלפי מ”ר, ורואה עצמה כמחויבת למתן שירות המושתת על איכות, יעילות ומקצועיות ללא פשרות.
אלמור פיברגלס מחסן

ספקים

אלמור עובדת בצורה הדוקה ובהסכמים ארוכי טווח עם הספקים של חומרי גלם ושירותים חיוניים. החברה מדגישה את האמינות ואיכות המוצר כגורם מפתח ביחסים המתמשכים עם הספקים. 
החברה מייצגת ומפיצה מוצרים ממיטב היצרנים בעולם, החל בשרפים תוצרת , KukdoETERNAL,  Poliya  , וכן סיבי זכוכית תוצרת , Porcher   ,  BGF , Taishan, Jushi,   ארה"ב , SPINTEX ,Alchemie ועוד רבים אחרים אותם ניתן לראות בדף הנציגויות באתר.
אלמור פיברגלס תמונת המפעל
לבנה מור